Overzicht

Functieomschrijving

Jako operator wozka widlowego bedziesz odpowiedzialny za uporzadkowany i zorganizowany system pracy. Do Twoich obowiazkow bedzie nalezal rozladunek i zaladunek kontenerow, pomoc w komplementacji zamowien i rozlokowaniu ich na odpowiednie dzialy oraz innych wspoldzialaniach na magazynie.

Functieeisen

  • doswiadczenie w pracy magazynowej/logistycznej (mile widziany certyfikat)
  • porozumiewanie sie w jezyku holenderskim badz angielskim
  • posiadanie prywatnego transportu
  • dostepnosc i chec do pracy zmianowej

Arbeidsvoorwaarden

Sollicitatieprocedure

Oferujemy prace na dluzszy okres czasu, ze stalymi godzinami pracy oraz stawka: €9,30 (+10%  = €10,23)

Czy rozpoznajesz siebie w powyzszym profilu? Przeslij swoje cv w jezyku angielskim badz holenderskim na adres e-mailowy: polen@jobinvestment.nl lub napisz krotki list motywacyjny w ponizszym okienku oraz skontaktuj sie z nami telefonicznie, jesli masz pytania: 073-711-3-717.

Reachtruck Elho

VacatureID: 184513927
Gemaakt op: 2018-03-05 07:09:56
Reverentie: 20171101-YZQO

Job Investment B.V.
De Ring 8
5261 LM Vught
0737113712

Over Job Investment B.V.

Poszukujesz pracy na dziale logistycznym? Posiadasz doswiadczenie, jako operator wozka widlowego typu reachtruck? Chcesz pracowac w nowoczesnej i stale rozwijajacej sie firmie? Jesli tak, to szukamy wlasnie Ciebie! Firma Elho, ktora jest swiatowym liderem na rynku w Europie i swiecie w produkcji plastikowym doniczek i ich dystrybucja poszukuje osob na stanowisko: operator wozka widlowego typu reachtruck.