Overzicht

Functieomschrijving

Twoim zadaniem bedzie montaz kabin, zurawi, układow sterowania, silnikow i zawieszen na podstawie rysunku technicznego.

Functieeisen

  • Wyksztalcenie kierunkowe tj, mechatronika, mechanika, elektryka itp.
  • Porozumiewanie sie w jezyku angielskim,
  • Duza wiedza na temat mechaniki, elektryki pneumatyki,
  • Kreatywnosc i latwosc rozwiazywania usterek (problemow)
  • Umiejetnosc pracy w grupie jak i samodzielnie,

Arbeidsvoorwaarden

Prace w rozwijajacej sie firmie z dlugoterminowym zatrudnieniem dajacym mozliwosc rozwoju oraz ciekawym wynagrodzeniem ; €2300 – 3000

Ponadto, oferujemy zakwaterowanie oraz ubezpiecznie zdrowotne jesli jest to konieczne.

Sollicitatieprocedure

Jesli jestes zainteresowany oferta oraz spelniasz powyzsze wymagania skontaktuj sie z nami telefonicznie : 073-711-3-717 oraz przeslij nam CV w jezyku angielskim na adres : polen@jobinvestment.nl.

VacatureID: 188316593
Gemaakt op: 2018-03-21 07:39:40
Reverentie: 20180223-JOWU

Job Investment B.V.
De Ring 8
5261 LM Vught
0737113712

Over Job Investment B.V.

Poszukujesz stalego zatrudnienia w dziale montazu? Posiadasz duza wiedze na temat mechaniki , pneumatyki , elekrtyki ? chcesz sie nadal rozwijac?

Posiadamy dla ciebie idealna  oferte pracy z ciekawym wynagrodzeniem.