Overzicht

Functieomschrijving

Jestes elastyczna oraz zmotywowana osoba? Poszukujesz stabilnego zatrudnienia?

Masz doswiadczenie w pracy produkcyjnej? Jesli tak, to mamy cos dla Ciebie!

Jestesmy agencja pracy Job Investment, ktora dostarcza wykwalifikowana kadre pracownicza do renomowanych firm, z ktorymi wspolpracuje od lat.

Poszukujemy osob dla naszych klientow znajdujacych sie w regionie Noord Brabant (Breda, Tilburg, Waalwijk, s-Hertogenbosch, Oss, Geldermalsen) do pracy w sektorze produkcyjnym.

Functieeisen

Arbeidsvoorwaarden

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie od 9 do 11 euro za godzine wraz ze stalymi godzinami pracy
  • umowe o prace oparta na jasnych i przejrzystych zasadach zgodnie z prawem holenderskim
  • indywidualne podejscie do kandydata
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opieke wyspecjalizowanych koordynatorow
  • zakwaterowanie w naszych lokacjach
  • transport do miejsca zatrudnienia
  • wynagordzenie tygodniowe badz miesieczne (Ty wybierasz)

Sollicitatieprocedure

Jesli jestes zainteresowany podjeciem pracy przez nasza agencje:

ZADZWON: 073-711-3-717

PRZESLIJ CV: polen@jobinvestment.nl

Sprawdz nasze oferty pracy na naszej stronie internetowej:

oraz odwiedz nas na Facebooku: Job Investment Polen

VacatureID: 191445269
Gemaakt op: 2018-04-04 05:22:22
Reverentie: 20170804-WFWF

Job Investment B.V.
De Ring 8
5261 LM Vught
0737113712